CrossTalk to spotkania, podczas których doskonalimy umiejętność komunikacji w obcych językach i zawieramy nowe znajomości.

Metoda, z której korzystamy powstała w efekcie połączenia kilku elementów, które uznaliśmy za ważne, tj:

  • komunikacji – czyli tym aspekcie znajomości języka, który przysparza najwięcej problemów, a jest szczególnie użyteczny m.in. w podróży.
  • integracji – czyli aby każde spotkanie stwarzało możliwość zawierania nowych znajomości i poznawaniu się lepiej.
  • dostępności i elastyczności – czyli aby cena jednej lekcji była porównywalna z najniższymi dostępnymi na rynku, ale bez konieczności deklarowania regularnego udziału.

Jeśli miałbyś ochotę popracować nad swobodą i płynnością wypowiedzi, pozbyć się bariery językowej czy po prostu rozgadać się przed jakimś wydarzeniem wymagającym od Was mówienia w danym języku, te wydarzenia są dla Ciebie.

Jak to wygląda?
Spotykamy się w grupie kilkunastu osób, dobieramy do tego 2 nauczycieli, którzy czuwają nad nami i ewentualnie korygują pojawiające się błędy i dużo rozmawiamy. Znacznie więcej niż na zwykłym kursie językowym czy podczas prywatnych konwersacji, bo spotkanie trwa prawie 3 godziny.

Rozmawiamy 1 na 1 w zmieniających się parach na wylosowany temat, dzięki czemu podczas każdego spotkania macie możliwość poznać nowych ciekawych ludzi, a także dowiedzieć się czegoś nowego o sobie 🙂

Wszystko to bez konieczności deklarowania regularnego udziału. Wpadacie wtedy kiedy macie czas i kiedy temat Wam pasuje. Każde spotkanie ma inny temat przewodni. To jeden z tych pomysłów na spędzenie czasu, które nazywa się połączeniem przyjemnego z pożytecznym 🙂

Najbliższe spotkania: