Propozycja

WSPÓŁPRACY

Chcielibyście działać z nami długofalowo? Możemy przygotować takie działania, których efekty będą widoczne nie tylko w naszym serwisie WWW i portalach społecznościowych, ale także podczas organizowanych przez nas eventów, warsztatów i innych aktywności. Forma promocji może przybrać różne formy np. konkursów z nagrodami w postaci Waszych produktów.
Tradycyjna forma reklamy w naszym serwisie WWW, polegająca na prezentacji firmy poprzez reklamę graficzną o określonych wymiarach w ściśle określonym miejscu z linkiem dowolnego, wybranego przez Was typu.
Zapytania o patronat medialny rozpatrujemy indywidualnie. Warunki współpracy zależą przede wszystkim od charakteru wydarzenia (płatne,bezpłatne), planu promocji czy grupy docelowej. W ramach ewentualnej współpracy gwarantujemy:
promocję wydarzenia na łamach serwisu (artykuł promujący),
na naszych portalach społecznościowych (Facebook, Twitter),
oraz w newsletterze.
Organizujemy ciekawe wydarzenia dla podróżników i zależy nam na tym aby nie ograniczać ich dostępności i oferować udział w nich bezpłatnie. Możesz pomoc nam w realizacji tego celu poprzez udzielenie wsparcia finansowego na pokrycie całości lub części kosztów związanych z organizacją danego eventu (często jest to po prostu koszt korzystania z sali). W zamian za to oferujemy realizację ustalonych świadczeń promocyjno – reklamowych, a przede wszystkim budowanie pozytywnych skojarzeń z Waszą marką.
Jesteśmy aktywnymi podróżnikami, spędzającymi w podróży dużą część roku. Chętnie przyjmujemy do testów produkty przydatne w podróży (sprzęt sportowo-turystyczny, sprzęt elektroniczny umożliwiający nam pracę on-line, itp.), które możemy solidnie sprawdzić i obiektywnie przedstawić naszym czytelnikom, a Waszym potencjalnym klientom.
Szanujemy naszych czytelników i bardzo cenimy sobie zaufanie jakim nas obdarzają, dlatego nie podpisujemy się pod gotowymi tekstami reklamowymi ani nie tworzymy takowych jeśli dotyczą one produktów czy usług, co do których nie mamy przekonania lub takich, których nie mieliśmy możliwości przetestować. Chętnie prezentujemy swoje opinie, staramy się aby były jak najbardziej obiektywne (mówimy zarówno o wadach jak i zaletach) i taką formę reklamowego wpisu możemy zaoferować.
Dotychczasowi

PARTNERZY

Sklepik Podróżnika  LOGOSKLEPIK

Serwis Olneo.pl  

Travel Channel TRAVEL_CHANE_Logo_1_master-rev-1-copy

City Info TV  city info tv logo

Wydawnictwo Novae Res  novaeres

Sklep z grami świata logo