Wierzymy, że warto poznawać ludzi, zwłaszcza takich, z którymi łączą nas wspólne zainteresowania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zainteresowania podróżami. Jeśli nie jesteś typem, który lubi podróżować w pojedynkę i kiedykolwiek zdarzyło Ci się:

• nie wyjechać na wakacje tam gdzie chciałeś/aś czy kiedy chciałeś/aś, bo Twoim znajomym nie pasował termin, miejsce, cena, mieli inne ważniejsze sprawy itp.;
• dopłacić do pokoju jednoosobowego na wycieczce organizowanej przez biuro podróży;
• szukać towarzyszy podróży na forach i portalach podróżniczych;
• bywać na slajdowiskach i marzyć o dalekich podróżach

To mamy dobrą wiadomość, są nas tysiące! Wystarczy poznać się i być kontakcie. Te spotkania są do łapania takich kontaktów. Bez wirtualnej ściemy, konkretnie i na temat. Zgłaszasz pomysł na wyjazd i po chwili omawiasz szczegóły z zainteresowanymi.

Uwielbiamy podróżować, szczególnie na własną rękę i po kosztach. Chcemy pomagać Wam realizować podobne wyprawy. Uważamy, że w grupie raźniej, taniej, bezpieczniej i weselej. Udział w naszych “spotkaniach towarzyszy podróży” to szansa na złożenie ekipy i wspólny wyjazd, który będzie na pewno znacznie ciekawszy i tańszy niż z biurem podróży. Spotkają tu doświadczeni globtroterzy, którym zależy na znalezieniu towarzystwa aby ograniczyć koszty np. zakwaterowania czy transportu i Ci mniej doświadczeni, którzy nie odważyliby się na podobny wyjazd sami.

Te spotkania to networking w czystej formie, jednak każde z naszych wydarzeń o charakterze integracyjnym daje Ci możliwość poznania ludzi do wspólnego podróżowania.

Najbliższe spotkania: