Marzysz o egzotycznej podroży lub po prostu wakacjach innych niż te z katalogu biura podroży? Chodzisz na slajdowiska, ale brak Ci odwagi, aby samemu wyruszyć w świat? Wydaje Ci się, ze zaplanowanie i zrealizowanie podroży na własna rękę jest bardzo skomplikowane, albo po prostu chciałbyś dowiedzieć się jak robią to inni, doświadczeni podróżnicy i porównać to z tym jak sam to robisz?

Jeśli tak, zapraszamy do udziału w tych warsztatach, dzięki którym będziesz w stanie sam robić sobie podróże dokładnie takie o jakich marzysz i na miarę swoich możliwości finansowych.

Do prowadzenia tych spotkań zapraszamy doświadczonych globtroterów, blogerów podróżniczych, a w przypadku warsztatów języków egzotycznych – szkoły językowe oraz indywidualnych lektorów.

Jeśli jesteś kimś takim, chciałbyś zaprezentować się w roli eksperta i podzielić swoimi doświadczeniami, skontaktuj się z nami.

Warsztaty taniego latania

Umiejętność wyszukiwania tanich biletów lotniczych otwiera drzwi do poznawania świata. Gdzie szukać takich wyjątkowych okazji, błędów taryfowych albo jak obniżyć cenę już znalezionego lotu, dowiesz się tutaj.

Warsztaty samodzielnego podróżowania

Cykl 3 spotkań o tym jak samodzielnie zrobić sobie podróż: “Planowanie i pakowanie”,  „Zdrowie i bezpieczeństwo” oraz „Koszty podroży i sposoby na ich obniżanie”

Warsztaty tematyczne

Praktycznie o tym jak zorganizować konkretną wyprawę np. w wysokie góry, do amazońskiej dżungli, wolontariat w egzotycznym miejscu czy podróż dookoła świata.

Warsztaty języków egzotycznych

O tym, ze warto znać języki obce nie trzeba nikogo przekonywać. Zabieramy Was krok dalej i zapraszamy na warsztaty języków egzotycznych: arabskiego, hindi, suahili, chińskiego itp. Podczas 2-3 godzinnego spotkania poznacie podstawy przydatne w różnych sytuacjach jakie mogą przytrafić się w podróży.