A gdyby tak jednego wieczora poznać kilkudziesięciu podróżników, którzy lubią podróżować, ale nie zawsze mają z kim? Takich, z którymi w razie czego można wyskoczyć gdzieś na koniec świata. Dzięki temu spotkaniu, to jak najbardziej możliwe. Inwestujesz 2,5  godziny, a w zamian dostajesz ok 20 nowych podróżniczych kontaktów. Pasuje? ?

Speed meeting (nie dating:) to metoda, która pozwala w krótkim czasie poznać nawet kilkadziesiąt osób. Rozmawiamy 1 na 1 w zmieniających się parach. Każda taka rozmowa trwa mniej więcej 5 min. W odróżnieniu do speed datingu płeć uczestników nie ma znaczenia. To nie jest spotkanie z kontekstem randkowym, jednak w związku z tym, że kobiety podczas naszych ostatnich spotkań zdecydowanie dominowały, a męskie towarzystwo w podróży się przydaje, tym razem 1/3 dostępnych miejsc przeznaczymy tylko dla panów.
Po co to robimy?
Bo wierzymy, że warto poznawać ludzi, zwłaszcza takich, z którymi łączą nas wspólne zainteresowania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zainteresowania podróżami.
Bo sami uwielbiamy podróżować, szczególnie na własną rękę i po kosztach. Chcemy pomagać Wam realizować podobne wyprawy. Uważamy, że w grupie raźniej, taniej, bezpieczniej i weselej. To spotkanie to szansa na złożenie ekipy i wspólny wyjazd, który będzie na pewno znacznie ciekawszy i tańszy niż z biurem podróży.
Tak więc jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się:
• nie wyjechać na wakacje tam gdzie chciałeś/aś czy kiedy chciałeś/aś, bo Twoim znajomym nie pasował termin, miejsce, cena, mieli inne ważniejsze sprawy itp.;
• dopłacić do pokoju jednoosobowego na wycieczce organizowanej przez biuro podróży;
• szukać towarzyszy podróży na forach i portalach podróżniczych;
• bywać na slajdowiskach i marzyć o dalekich podróżach

Wpadnij koniecznie! Możesz tu spotkać ludzi, z którymi być może za chwilę będziesz wylegiwał się na rajskiej plaży, albo po prostu wyskoczysz na piwo żeby powymieniać się podróżniczymi doświadczeniami.

To trzecie z cyklu 6 spotkań. Każde z nich dotyczy innego kierunku – kontynentu. Zależy nam na tym aby zebrać w jednym miejscu osoby, które łączą co najmniej podobne wyjazdowe plany.
Kierunek na 13.06 to Ameryka Południowa. Oznacza to tyle, ze będziemy rozmawiać o podróżach po Ameryce Południowej, takich które sami sobie zrobimy i tylko z ludźmi, którzy o takiej podróży marzą.

Zainteresowani? 🙂 Zapraszamy!

 

Partnerem wydarzenia jest serwis do poszukiwania towarzyszy podróży Olneo.pl

 GDZIE Państwo Miasto (sala na górze) ul. Andersa 25
KIEDY 13.06.2017 (wtorek) godz: 18:30-21:00
 REJESTRACJA Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc będzie ograniczona. Aby uczestniczyć należy się zarejestrować – podając swoje dane w formularzu wyżej. 

Nie rezerwuj miejsca jeśli nie masz pewności, że na pewno będziesz mógł w nim uczestniczyć, a jeśli wydarzy się coś nagłego, poinformuj nas o tym jak najwcześniej. Dziękujemy

 

Opinie

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Oceń wydarzenie

Ocena