Naszą nadrzędną misją jest pomagać Wam w realizowaniu samodzielnych podróży. Podczas organizowanych przez nas spotkań  macie możliwość złożyć ekipę, z którą wyruszycie w dowolny zakątek świata. Backpackersko, po kosztach i na zasadzie każdy płaci za siebie. Ta idea narodziła się w 2012 roku i od tamtej pory wciąż ewoluuje i rozwija się w nowych kierunkach. Jednym z tych kierunków jest organizacja gotowych wypraw.

Założeniem tego projektu są po prostu nieszablonowe pomysły na wspólne spędzanie czasu. To co łączy organizowane przez nas wyjazdy to ramy jak czas i miejsce, które najczęściej wyznacza promocja na bilety lotnicze albo jakieś warte uwagi wydarzenie. Czasem są one zaplanowane od A do Z, a czasem totalnie anty-programowe, charakteryzujące się prawdziwie backpackerskim stylem. Czasem w dużej grupie, a czasem w bardzo kameralnym gronie, na luzie, po koleżeńsku.

Nie jesteśmy biurem podróży. Jesteśmy rodzajem podróżniczego social clubu zrzeszającego ludzi ciekawych świata i kochających podróże niezależnie od wieku i płci. Chcemy się poznawać, integrować, wymieniać doświadczeniami, inspirować, ale przede wszystkim wspólnie odkrywać świat. Podróżując w dużej grupie, mamy możliwość bardzo obniżyć koszty, kameralne grono to szansa na zejście z utartej ścieżki, wtopienie w lokalną społeczność, odkrywanie nieznanego. Nasze wyjazdy mają charakter rzutkowy. To co wpłacacie w całości przeznaczamy na ich organizację.

Będziemy dokładać wszelkich starań aby nasze propozycje były jak najbardziej różnorodne i żeby każdy z Was mógł znaleźć wśród nich coś dla siebie.

Najbliższe wyjazdy: